Veloriepa 24-2.00 Twin March HF81024200
Veloriepa 24-2.00 Twin March HF81024200Veloriepa 24-2.00 Twin March HF81024200
Kvadricikls BS250 ATV, mehān.Kvadricikls BS250 ATV, mehān.
Divritenis DHS 24" 2441, V-3x6, MTB, suspen., V-brake, 15.80 kg, 420 mmDivritenis DHS 24″ 2441, V-3×6, MTB, suspen., V-brake, 15.80 kg, 420 mm
Veloriepa 24-1 3/8 (37-540) HF109Veloriepa 24-1 3/8 (37-540) HF109
Veloriepa 24-2.00 Twin March HF81024200Divritenis DHS 28″ CONFORT 2812-1V, 16,15 kg
Divritenis DHS 27,5"  2727, V-3x8, D+D, 14,85 kgDivritenis DHS 27,5″ 2727, V-3×8, D+D, 14,85 kg