Preču atgriešana

Pircējs ir tiesīgs lauzt līgumu un atgriezt preci 14 kalendāro dienu laikā saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12.pantu un regulējošiem Latvijas Republikas Ministru Kabineta noteikumiem Nr. 255 „Par distances līgumu”.

 

Realizējot Atteikuma tiesības, jāievēro šādi noteikumi:

    pārbaudiet, taču nelietojiet preci;

    mums ir tiesības neatgriezt naudu par preci, kamēr prece nav ienākusi mūsu noliktavā, un pēc tam, kad mēs pārliecināsimies par pienācīgu preces tehnisko un vizuālo stāvokli, nauda tiks atgriezta Jūsu bankas kontā 14 dienu laikā:

   saskaņā ar Latvijas Republikas likumu (12.pantu) pārdevējs ir tiesīgs neatmaksāt pircējam naudu, kas iztērēta par transporta pakalpojumiem (piegāde klientam un/vai atpakaļ pārdevējam);

    SportBike.lv patur tiesības atteikt pircējam preces atgriešanu vai ieturēt kompensācijas maksu, ja prece ir bojāta, nav pilnā komplektācijā vai ir zaudējusi savu sākotnējo stāvokli;

    ja prece tika izmantota tādā veidā, kas nav savienojams ar ražotāja minētajiem preces izturības ierobežojumiem, tai skaitā tika izmantota šai precei neparedzētiem mērķiem/neparedzētos apstākļos, tad preces atgriešana tiks atteikta;

    patērētājs ir atbildīgs par preces saglabāšanu tās sākotnējā stāvoklī (tai skaitā arī par iepakojuma saglabāšanu);

    Jums ir jānogādā prece (jebkādā Jums pieejamā veidā) uz mūsu www.SportBike.lv biroju Stacijas ielā 1, Daugavpilī ne vēlāk kā 14 dienu laikā, skaitot no dienas, kad esat paziņojuši mums savu lēmumu lauzt līgumu un atteikties no preces.

    Tāpat Jums ir tiesības atteikties no preces, kad to ir piegādājis kurjers. Šādā gadījumā pienākums segt transportēšanas izdevumus gulstas uz pārdevēja un pircēja pleciem vienādās daļās.

 

 

Lai vienotos par preču atgriešanu, lūdzam aizpildīt atteikuma lapu un sazināties ar mums, rakstot mums vai zvanot pa tālruni (+371) 25411998 (jānorāda pasūtījuma numurs un datums).