Apkalpošanas nosacījumi un Privātuma politika

 1. Cenas un piedāvātais preču klāsts var mainīties bez brīdinājuma.
 2. Preču garantijas remontu/nomaiņu veic servisa centrs Stacijas ielā 1, Daugavpils, Latvija, vai mūsu partneri lielākajās Latvijas pilsētās. Garantijas remonta nepieciešamības gadījumā prece ir jānogādā patstāvīgi, iepriekš sazinoties ar mums pa tālruni +371 25411998.
 3. Pretenzijas par preces ārējo izskatu tiek pieņemtas 2 dienu laikā pēc preces saņemšanas.
 4. Pircējs ir tiesīgs lauzt līgumu un atgriezt preci 14 kalendāro dienu laikā saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12.pantu un regulējošiem Latvijas Republikas Ministru Kabineta noteikumiem Nr. 255 „Par distances līgumu”. Jāņem vērā:
  1. Saskaņā ar Latvijas Republikas likumu (12.pantu) pārdevējs ir tiesīgs neatmaksāt pircējam naudu, kas iztērēta par transporta pakalpojumiem (piegāde klientam un/vai atpakaļ pārdevējam).
 5. Pēc preces saņemšanas sākotnēji izmantojiet to tādā veidā, lai Jums būtu iespēja realizēt tiesības atteikties no šīs preces:
  1. Ja būs redzams, ka prece tika izmantota laiku, kas ir ilgāks, nekā nepieciešams, lai iepazītos ar preci un tās iespējamajiem trūkumiem, - preces atgriešana var tikt atteikta!
 6. Tāpat realizējot atteikuma tiesības, ņemiet vērā:
  1. ja prece tika izmantota tādā veidā, kas nav savienojams ar ražotāja minētajiem preces izturības ierobežojumiem, tai skaitā tika izmantota šai precei neparedzētiem mērķiem/neparedzētos apstākļos, tad preces atgriešana tiks atteikta;
  2. SportBike.lv patur tiesības atteikt pircējam preces atgriešanu vai ieturēt kompensācijas maksu, ja prece ir bojāta, nav pilnā komplektācijā vai ir zaudējusi savu sākotnējo stāvokli;
  3. patērētājs ir atbildīgs par preces saglabāšanu tās sākotnējā stāvoklī (tai skaitā arī par iepakojuma saglabāšanu);
  4. mums ir tiesības neatgriezt naudu par preci, kamēr prece nav ienākusi mūsu noliktavā, un pēc tam, kad mēs pārliecināsimies par pienācīgu preces tehnisko un vizuālo stāvokli, nauda tiks atgriezta Jūsu bankas kontā 14 dienu laikā.
 7. Visas cenas vietnē ir norādītas ar PVN;
 8. Tāpat noteikti izlasiet atgriešanas politiku un preces garantiju, tāpat iesakām izlasīt informāciju par piegādi un līzingu.

 

SIA “Daugavpils pilsētas V.Fjodorova “Planēta”” Privātuma politika

SIA “Daugavpils pilsētas V.Fjodorova “Planēta”” (reģ.nr. 40003151936, juridiskā adrese: Imantas iela 11, Daugavpils, LV-5401, Latvija) izpilda Eiropas Savienības Vispārīgās datu aizsardzības regulas Nr.2016/679 prasības Latvijā.

Pie mums Jūsu personas dati ir drošībā!

SIA “Daugavpils pilsētas V.Fjodorova “Planēta”” nodrošina Jums vislabāko lietotāja pieredzi. Mūsu mērķis ir pēc iespējas skaidrāk informēt Jūs par to, kā un kāpēc mēs izmantojam Jūsu personisko informāciju. Informāciju par Jums mēs iegūstam no dažādiem avotiem. Daļa no informācijas var būt personīga informācija, ko var izmantot lai Jūs identificētu (Jūsu vārds; uzvārds, e-pasta adrese, telefona numurs vai dzīvesvietas pasta adrese).

Izmantojot mūsu tīmekļa vietni lai iegādājoties preces vai pakalpojumus, Jūs apliecināt, ka saprotat Privātuma politiku, un piekrītat sekot izmaiņām tajā.

SIA “Daugavpils pilsētas V.Fjodorova “Planēta”” ir tiesības jebkurā brīdī izdarīt izmaiņas, tās tiek publicētas interneta vietnē www.sportbike.lv. Lūdzu, pārlasiet to pirms atkārtotas pirkumu veikšanas.

Privātuma politika izskaidro kā SIA “Daugavpils pilsētas V.Fjodorova “Planēta”” apstrādā Jūsu personas datus, kad Jūs lietojat mūsu vietnes pakalpojumus. Šī Politika Jums sniedz informāciju par to, kādu informāciju mēs ievācam, kā mēs to izmantojam un aizsargājam. Politika attiecas uz visa veida personas datu apstrādi no vietnes sportbike.lv. Tālāk ir apkopota detalizēta informācija par Jūsu datu aizsardzību.

Personas datu ievākšana un lietošana

SIA “Daugavpils pilsētas V.Fjodorova “Planēta”” apkopo par Jums iegūto informāciju, lai nodrošinātu vēl labākus pakalpojumus un lietotāja pieredzi. Mēs saglabājam atbildību par datu apstrādi un konfidecialitātes nozīmīgumu. SIA “Daugavpils pilsētas V.Fjodorova “Planēta”” ievāc privātos datus, kas nepieciešami, lai Jūs sasniegtu mērķi – iegādātos preces, saņemtu pakalpojumus vai saņemt informāciju. Veicot pirkumu, personas datu iesniegšana ir obligāta, jo bez tās Jums nav iespējams pirkumu veikt.

Informācijas iegūšana

 1. Jūs sniedzat mums personīgo informāciju (vārdu, uzvārdu; tālruņa numuru; e-pasta; preču vai pakalpojuma saņemšanas adresi), piesakoties pakalpojuma kontam mūsu vietnē, zvanot vai nosūtot e-pastu. Jūsu personīgie dati automātiski tiek anonimizēti pēc pasūtījuma pabeigšanas (piegādādes, anulēšanas vai atgriešanas.
 2. Jūs paziņojat veidu kā Jūs vēlaties saņemt mūsu nosūtīto informāciju par mūsu precēm un pakalpojumiem (nosūtot sms, uz pasta adresi vai elektronisko adresi).
 3. SIA “Daugavpils pilsētas V.Fjodorova “Planēta”” izmanto sīkdatnes (nelielas datnes, kas glabājas Jūsu datora pārlūkprogrammā), vietnes funkcionalitātes nodrošināšanai, atcerētos Jūsu vēlmes pirkuma un reklāmas saņemšanai; kā arī lai iegūtu statistikas datus par lapas apmeklētāju plūsmu, skaitu un laiku un darbības efektivitātes uzlabošanai vietnē.
 4. SIA “Daugavpils pilsētas V.Fjodorova “Planēta”” Ieslēgtas sīkdatnes nodrošinās Jums labāku pieredzi un lietošanas ērtības, tās nav obligāti nepieciešamas vietnes pamatfunkcijām. Saglabāto sīkdatņu dzēšana ir iespējama Jūsu ierīces interneta pārlūkprogrammas uzstādījumu sadaļā, dzēšot saglabāto sīkdatņu vēsturi.
 5. SIA “Daugavpils pilsētas V.Fjodorova “Planēta”” var saņemt Jūsu kā vietnes lietotāja personīgo informāciju tikai no Jums personīgi un tikai tad, ja Jūs izmantojat vietnes pakalojumus (pasūtījumu reģistrāciju, sazinoties ar klientu apkalpošanas atbalstu, veicot atsauksmes par pirkumu vai pakalpojumu vai e-pastu).

Personas datu saņēmēji

Likumā noteiktajos gadījumos SIA “Daugavpils pilsētas V.Fjodorova “Planēta”” var nodot informāciju trešajām personām. SIA “Daugavpils pilsētas V.Fjodorova “Planēta”” var izmantot no vietnes lietotājiem iegūtu apkopotu informāciju, neidentificējot atsevišķas personas, ar mērķi labāk saprast kā tiek izmantotas vietnes, kā arī lai pētītu vietnes apmeklētāju ieradumus, uzlabotu vietnes.

 1. Maksājot par precēm un pakalpojumiem, ko sniedz SIA “Daugavpils pilsētas V.Fjodorova “Planēta”” vietne, mēs saņemam, apkopojam un apstrādājam šādu informāciju: Jūsu bankas konta numuru; bankas iestādes nosaukumu; Jūsu tālruņa numuru; e-pasta adresi.
 2. Jūsu dati var tikt nodot trešajai personai - līzinga sabiedrībai tikai tajos gadījumos, ja Jūs vēlaties izmantot līzinga sabiedrības pakalpojumus, noformējot pasūtījumu un aizpildot atbilstošu veidlapu mūsu vietnē. SIA “Daugavpils pilsētas V.Fjodorova “Planēta”” apkopo personas datus, kas nepieciešami, lai reģistrētu un noformētu pirkumu līzingā saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas 4. panta 8. punktu. Dati ir nepieciešami, lai identificētu personu, pārbaudītu personas maksātspēju un tie netiek nodoti trešajām personām citam mērķim.
 3. Norādot savus personīgos datus preces iegādei līzingā, Jūs aplieciniet, ka dati ir aizpildīti pašrocīgi un tie ir patiesi. Jūs atļaujat kredītiestādēm bez papildu apstiprinājuma saņemt, nosūtīt un pārbaudīt visus Jūsu iesniegtos datus jebkurā datu bāzē vai reģistrā, kam ir likumdevēja noteiktas tiesības izpaust informāciju trešajām personām ar mērķi izvērtēt maksātspēju.
 4. SIA “Daugavpils pilsētas V.Fjodorova “Planēta”” datu apstrādātājiem – trešajām peronām (datu centriem, atbalsta pakalpojumi, piegādes pakalpojumiem utml.) nodod tikai nepiešamo datu apjomu konkrētā uzdevuma izpildei vai pakalpojuma sniegšanai. Trešās personas nevar izmantot Jūsu datus citiem mērķiem vai nodot citām personām bez SIA “Daugavpils pilsētas V.Fjodorova “Planēta”” piekrišanas. Apstrādātāji nodrošina Jūsu personas datu aizsardzību saskaņā ar spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem un rakstisku vienošanos ar SIA “Daugavpils pilsētas V.Fjodorova “Planēta””.
 5. Personas dati var tikt nodoti kompetentajām valsts varas un pārvaldes iestādēm, tiesībsargājošajām iestādēm (policijai, u. c.) uzraudzības iestādēm tikai nepieciešamības gadījumā un saskaņā ar normatīvajos aktos noteikto tiesisko kārtību.

Jūsu datu glabāšanas ilgums

 1. Līzinga līguma noformēšanai nepieciešamie personiskie dati tiek nodoti līzinga uzņēmuma serveriem izmantojot SSL standartu. Pēc pasūtījumu apstrādes dati tiek dzēsti no vietnes un SIA “Daugavpils pilsētas V.Fjodorova “Planēta”” tos nesaglabā, izņemot datus, kas saistībā ar maksājuma apstrādi par pasūtījuma apmaksu ietilpst SIA “Daugavpils pilsētas V.Fjodorova “Planēta”” grāmatvedības uzskaitē.
 2. Lai nodrošinātu Jūsu iegādātajai precei ar garantijas un pēcgarantijas atbalstu, lai sazinātos ar Jums par veikto pieprasījumu, grāmatvedības uzskaites veikšanai, kā arī, lai pārvaldītu Jūsu iestatījumus un tiesības SIA “Daugavpils pilsētas V.Fjodorova “Planēta”” Jūsu personisko informāciju uzglabā 10 gadus.
 3. Ja Jūs nepieprasīsit savu datu dzēšanu šajā laika posmā, izmantojot vietni, vai arī personīgi ierodoties SIA “Daugavpils pilsētas V.Fjodorova “Planēta”” birojā ar personu apliecinošu dokumentu, pēc 10 gadu termiņa beigām, personas dati tiek iznīcināti.

Jūsu tiesības un izvēles iespējas

Normatīvais regulējums datu aizsardzības jomā piešķir Jums tiesības attiecībā uz Jūsu personas datu apstrādi. Ja Jums rodas jebkādi jautājumi vai bažas par Jūsu privātumu un SIA “Daugavpils pilsētas V.Fjodorova “Planēta”” datu aizsardzības pasākumiem, lūdzu sazinieties ar mums.

 1. Ikvienai personai ir tiesības saņemt normatīvajos aktos noteikto informāciju saistībā ar viņa datu apstrādi un iebilst pret personas datu apstrādi, iesniedzot iesniegumu rakstveidā, SIA “Daugavpils pilsētas V.Fjodorova “Planēta”” birojā Imantas iela 11, Daugavpils, LV-5401, Latvija, uzrādot personu apliecinošu dokumentu.
 2. Jums ir tiesības sniegt sūdzību Valsts datu inspekcijā, ja uzskatāt, ka Jūsu tiesības uz personas datu aizsardzību ir pārkāptas.
 3. Jums ir tiesības atteikties saņemt e-pastus, nosūtot ziņojumu uz e-pastu info@sportbike.lv vai atteikties, lietojot saiti elektroniskājās vēstulēs. Kad Jūsu dati tiek apstrādāti ar Jūsu piekrišanu, Jums ir tiesības jebkurā brīdī atsaukt piekrišanu, kas kalpo par pamatu SIA “Daugavpils pilsētas V.Fjodorova “Planēta”” pārtraukt Jūsu datu apstrādi.
 4. Jums ir tiesības prasīt SIA “Daugavpils pilsētas V.Fjodorova “Planēta”” dzēst vai ierobežot Jūsu personas datus, iebilst pret personas datu apstrādi, lūgt personas datu labošanu atbilstoši Regulas noteikumiem. Tas neattiecas uz gadījumiem, kad likums pieprasa SIA “Daugavpils pilsētas V.Fjodorova “Planēta”” saglabāt datus.
 5. Jums ir tiesības ierobežot savu personas datu apstrādi. Tomēr, jāņem vērā, ka, ja Jūs pieprasāt, lai Jūsu datu apstrāde tiek ierobežota, tas var ietekmēt Jūsu iespējas saņemt SIA “Daugavpils pilsētas V.Fjodorova “Planēta”” pakalpojumus.

Atbildība par Jūsu datu apstrādi

Atbildīgais par Jūsu personīgo datu apstrādi, ir SIA “Daugavpils pilsētas V.Fjodorova “Planēta”” (reģ.nr. 40003151936, juridiskā adrese: Imantas iela 11, Daugavpils, LV-5401). Ja Jums rodas jebkādi jautājumi par Jūsu personīgo datu apstrādi, rakstiet SIA “Daugavpils pilsētas V.Fjodorova “Planēta”” uz e-pastu info@sportbike.lv.