Apkalpošanas nosacījumi

 1. Cenas un piedāvātais preču klāsts var mainīties bez brīdinājuma.
 2. Preču garantijas remontu/nomaiņu veic servisa centrs Stacijas ielā 1, Daugavpils, Latvija, vai mūsu partneri lielākajās Latvijas pilsētās. Garantijas remonta nepieciešamības gadījumā prece ir jānogādā patstāvīgi, iepriekš sazinoties ar mums pa tālruni +371 25411998.
 3. Pretenzijas par preces ārējo izskatu tiek pieņemtas 2 dienu laikā pēc preces saņemšanas.
 4. Pircējs ir tiesīgs lauzt līgumu un atgriezt preci 14 kalendāro dienu laikā saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12.pantu un regulējošiem Latvijas Republikas Ministru Kabineta noteikumiem Nr. 255 „Par distances līgumu”. Jāņem vērā:
  1. Saskaņā ar Latvijas Republikas likumu (12.pantu) pārdevējs ir tiesīgs neatmaksāt pircējam naudu, kas iztērēta par transporta pakalpojumiem (piegāde klientam un/vai atpakaļ pārdevējam).
 5. Pēc preces saņemšanas sākotnēji izmantojiet to tādā veidā, lai Jums būtu iespēja realizēt tiesības atteikties no šīs preces:
  1. Ja būs redzams, ka prece tika izmantota laiku, kas ir ilgāks, nekā nepieciešams, lai iepazītos ar preci un tās iespējamajiem trūkumiem, - preces atgriešana var tikt atteikta!
 6. Tāpat realizējot atteikuma tiesības, ņemiet vērā:
  1. ja prece tika izmantota tādā veidā, kas nav savienojams ar ražotāja minētajiem preces izturības ierobežojumiem, tai skaitā tika izmantota šai precei neparedzētiem mērķiem/neparedzētos apstākļos, tad preces atgriešana tiks atteikta;
  2. SportBike.lv patur tiesības atteikt pircējam preces atgriešanu vai ieturēt kompensācijas maksu, ja prece ir bojāta, nav pilnā komplektācijā vai ir zaudējusi savu sākotnējo stāvokli;
  3. patērētājs ir atbildīgs par preces saglabāšanu tās sākotnējā stāvoklī (tai skaitā arī par iepakojuma saglabāšanu);
  4. mums ir tiesības neatgriezt naudu par preci, kamēr prece nav ienākusi mūsu noliktavā, un pēc tam, kad mēs pārliecināsimies par pienācīgu preces tehnisko un vizuālo stāvokli, nauda tiks atgriezta Jūsu bankas kontā 14 dienu laikā.
 7. Visas cenas vietnē ir norādītas ar PVN;
 8. Tāpat noteikti izlasiet atgriešanas politiku un preces garantiju, tāpat iesakām izlasīt informāciju par piegādi un līzingu.